تبلیغات آنلاین

اهمیت تبلیغات آنلاین در دنیای دیجیتالی شده امروز به قدری است که گفته می‌شود اگر یک دلار برای کاری کنار می گذارید، باید یک دلار برای معرفی و تبلیغات آن آماده داشته باشید. فضای مجازی امروزه بخش مهمی از زندگی افراد را تشکیل می‌دهد و نقش اساسی در گرایش آن ها به سمت یک محصول یا خدمت دارد. بنابراین بسیاری از شرکت ها عمده بودجه تبلیغاتی خود را به تبلیغات آنلاین اختصاص می‌دهند و سعی می‌کنند مخاطبان خود را در این فضا گسترش دهند.

تیم راشا وب با بیش از 11 سال سابقه حرفه ای در عرصه تبلیغات دیجیتال و تجربه همکاری با برندهای معتبر کشور، امیدوار است با ارائه خدمات با کیفیت بتواند نقشی هرچند کوچک در رشد و ارتقا برند شما و افزایش درآمدتان داشته باشد، برای تجربه لذت تفاوت و درخشیدن برندتان در آسمان تبلیغات دیجیتال و آنلاین، به ما اعتماد کنید….

خدمات تبلیغات آنلاین

خدمات تبلیغات آنلاین راشا وب

ایمیل مارکتینگ
ویدیو مارکتینگ
ویدیو مارکتینگ
اینستاگرام مارکتینگ
اینستاگرام مارکتینگ
تبلیغات ادوردز
تبلیغات ادوردز
رپورتاژ آگهی
بک لینک سازی
بک لینک سازی
تبلیغات بنری
تبلیغات بنری

ویدئو مارکتینگ

امروز برای دیده شدن و زدن حرفتان ، نیازی به تبلیغات تلویزیونی ندارید. فضای مجازی به اندازه کافی بزرگ است و برای شما جای خالی وجود دارد. از طرفی شاهد این هستیم که رسانه بیشتر از روش های دیگر تبلیغاتی، در جذب مشتری موثر بوده است. از زمانی که استفاده از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و… گسترش یافته است، هر شخصی یک تریبون اختصاصی دارد تا محصولات و خدمات خود را به دیگران معرفی کند. در حال حاضر ویدئو مارکتینگ برای کسب و کارها، یکی از بهترین و جذاب ترین روش های تبلیغات آنلاین می باشد که در سالیان اخیر بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.

رپورتاژ آگهی

با خرید رپورتاژ آگهی از سایت های معتبر در واقع از آن ها اعتبار دریافت میکنید! چون یکی از ملاک های رتبه بندی گوگل تعداد بک لینک هایی است که از سایت های معتبر دریافت می کنید. آن هم بک لینک های غیر تبلیغی، باارزش و دائمی! از طرفی وقتی یک صفحه ی غیرتبلیغی مثل خبرگزاری کاربران خود را به وب سایت شما ارجاع دهد، گوگل مطمئن می شود که شما حرفی برای گفتن دارید! به همین دلیل صفحه ی شما را در فهرست سایت های تراز اولش قرار می دهد! در واقع رپورتاژ آگهی یک نوع تبلیغات آنلاین دائمی میباشد که تاریخ انقضا ندارد. آن ها از زمان انتشار تا همیشه کاربران جدیدی را به سایت شما دعوت می کنند! بنابراین رپورتاژ های خبری با کمترین هزینه، سئوی سایتتان را بهبود می بخشند، ترافیک سایت را افزایش می دهند و در نهایت فروش و درآمدتان را از این رو به آن رو می کنند!